Kapat
 

Günün Fırsatı: Ayaklarınızı yerden kesecek bir deneyim! Ay yüzeyinde 10 dk.'lık yürüyüş ve 3 gün 3 saat 54 dakikalık yolculuk ile unutulmaz atmosfersiz, düşük yer çekimli ortamda eğlence imkanı %75 indirimle!
(3 ay geçerlidir.)

30 mm $
değeri indirim kazancınız
150 mm $ %75 120 mm $
 
kalkışa
0 gün   0 saat   0 dk   0 sn
Bu fırsatı 12 kişi yakaladı.
20 Temmuz 1969 18:50 itibariyle
4 satış ile fırsat gerçekleşti.
 
 
 
Ayaklarınızı yerden kesecek bir deneyim! Ay yüzeyinde 10 dk.'lık yürüyüş ve 3 gün 3 saat 54 dakikalık yolculuk ile unutulmaz atmosfersiz, düşük yer çekimli ortamda eğlence imkanı 150 milyar Dolar yerine yalnızca 30 Milyar Dolar! (3 ay geçerlidir.)
 

Detaylar

 • Kişi başı yalnızca 1 fırsat kodu alabilirsiniz.
 • Bir uzay mekiğinde en fazla 4 kişi yolculuk yapabilmektedir.
 • Rezervasyon yaptırmak gerekmektedir. Rezervasyonlarınızı Grupanya Ay Şubesine 24 LED'li fenerlerinizi yakıp söndürerek iletebilirsiniz.
 • Bu fırsat haftanın her günü geçerlidir.
 • Gidiş, Ay'da yürüyüş ve dönüş 4 gün sürmektedir.
 • Ay'dan dönmek istemeyen kullanıcılarımızın kodları kullanılmış sayılır.
 • Bu fırsata Ay yüzeyinde satın alacağınız taş, kum, çakıl, toz falan dahil değildir.
 • Yaşanabilecek çeşitli mistik/bilimkurgusal problemlere karşı telaş etmeyin. Grupanya ekibindeki "çok katastrofik sorunu binbir güçlükle filmin sonunda çözen zeki bilim adamları" soruna hızla müdahale edecekler.
 • Uzay çılgınlığına karşı bol miktarda antidepresan fırsata dahildir.

Öne çıkanlar

 • Sosyal medyada Grupanya'dan ay yolculuğu isteyen kullanıcılarımız için özel indirimler sağlanacaktır.
 • Olağanüstü Dünya manzarasına karşı yudumlayacağınız içecekler fırsata dahil değildir.
 • Dünya'yı parmaklarının arasına alırmış gibi çekilecek fotoğraflar ek ücrete tabidir. Diğer hiçbir fotoğraf değildir.
 • Yolculuğa çıkmadan önce top, uçurtma, gitar gibi uzayda anlamsız kalan eşyaları yanınıza almayı unutmayın! Özellikle sesi çıkmayan gitarlar havasız ortamdan yanmayan ateşin başında doyumsuz bir keyif yaratıyor!
 
 

Farklı Bir Yolculuk

20 Temmuz 1969'da Neil Armstrong'un ağzından çıkan kelimeler tüm dünyanın kulaklarında hala çınlıyor: "Benim için küçük, insanlık için büyük bir adım". İnsanlığın binlerce yıllık rüyası gerçekleşmiş, insanoğlu Ay'a ayak basmıştı.

Grupanya'dan Ay yolculuğu ile maceranın sınırlarını zorlama fırsatı! Ay yüzeyinde 10 dk.'lık yürüyüş ve 3 gün 3 saat 54 dakikalık yolculuk ile unutulmaz atmosfersiz, düşük yer çekimli ortamda eğlence imkanı 150 milyar dolar yerine yalnızca 30 milyar dolar!

Dünyanın dışındaki hava boşluğunda hareket edebilecek ve hızlanmaya sürekli devam ederek Dünya'nın yerçekiminden kurtulabilecek tek taşıt olan roketler ile yapılabilen bu yolculuk türü 1969'dan beri yalnızca 12 kişi tarafından gerçekleştirildi.

İlklerin ve en iyilerin yeri Grupanya bugün size insanlığın vazgeçemediği tutkularından birine davet ediyor. Tarihte yerinizi almak için yapmanız gereken tek şey "Hemen Al" butonuna tıklamak!

Sakinlik ve Eşsiz Bir Manzara

Güneş Sisteminin en çok tercih edilen manzarası Dünya doğuşuna tanık olduğunuzda, bu unutulmaz deneyimi arkadaşlarınıza anlatmak için sabırsızlanacaksınız.

Evrenin sessizliğine kendinizi bırakıp, dinlenmek yahut düşük yerçekiminden faydalanıp zıplayarak arkadaşlarınızla eğlenmek size kalmış.

Çocuklarınız bir yetişkinin yardımıyla Ay'da yürüyebilir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Ay

Adres: Dünya Yörüngesi / Güneş Sistemi / Samanyolu / Uzay

Harita için tıklayın.